Hakkımızda

18 yıllık tecrübe ve güven

Bodrum Zafer Vinç, 18 yıllık tecrübeye sahip Özmert Marin Servis alt kuruluşudur. Bölgedeki sektörel anlamdaki vinç eksikliğini tespit ederek daima en iyiyi amaçlayan hedefi ile siz değerli müşterilerimizin ağırlık işleri, tekne kışlama, tekne atma çekme ve şehirler arası tekne nakliyesi içinde hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk yıldan itibaren müşteri memnuniyetini güvenli bir şekilde karşılamayı ilke edinerek firmamız her geçen yıl gelişen teknolojiye ayak uydurarak bugünkü konumuna gelmiştir.

Firmamız Türkiye genelinde başta İGA İstanbul 3. Havalimanı projesi olmak üzere birçok projede yer almıştır. Firmamız bünyesinde bulunan 10 tondan 85 tona kadar vinç, örümcek ve platform ile Bodrum Yarımadası ve çevresinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız her geçen gün kendini yenileyerek ve profesyonel bakış, kaliteli hizmet, uygun fiyat politikası, hızlı servis hizmetlerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz: Müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteyi daima üst seviyede tutmayı hedefleyerek en iyiye ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası sarf etmektir.

Misyonumuz: Bodrum Zafer Vinç ailesi olarak ağır nakliye, ağır kaldırma işlerinde bölge liderliğini korumak, çalışanlara, çevreye ve üçüncü şahıslara gelebilecek zararları önleyici faaliyetler sunarak asgari düzeye indirmek ve önlemektir.